Tekuté tvrdené sklo je najuniverzálnejšie

tekute-tvrdene-sklo-premobily.skKeď si kupujeme ochranné prostriedky na mobil, v prvom rade sa riadime značkou telefónu. Ochranné sklá, fólie, kryty či puzdrá sa vyrábajú na mieru pre každý typ mobilu, a tak máme prístup ku všetkým dôležitým tlačidlám a portom. Počuli ste však o ochrannom skle, ktoré je vhodné pre každý typ telefónu, bez ohľadu na rozmery jeho obrazovky?

 

 

Tekuté sklo poslúži celý rok

Hoci je lepenie ochranných fólií či tvrdených skiel jednoduché, a ak sa držíte osvedčených rád, tak sa vám to podarí bez nepríjemných vzduchových bublín, mnohí majú strach pustiť sa do toho sami, a tak si za extra služby u predajcov priplácajú. Našťastie, na trh sa dostal ďalší šikovný produkt, ktorý chce nám život uľahčiť a nášmu mobilu zasa predĺžiť. Tekuté tvrdené sklo sa nanáša na povrch displeja handričkou, predáva sa vo forme tekutiny. Vďaka tomu ho možno aplikovať na akékoľvek druhy telefónov, ale i zariadení, ktorých obrazovku chcete ušetriť pred prasklinami a škrabancami – naneste tekuté sklo na váš notebook, tablet alebo dokonca hodinky a postaráte sa o dokonalú starostlivosť na celých 12 mesiacov. Pri nanášaní ochranného tekutého skla nevznikajú nijaké vzduchové bubliny, pretože tekutina sa na povrchu vopred vyčisteného displeja rozloží rovnomerne a po úplnom zaschnutí (cca 30 minút) sa stáva takpovediac neviditeľnou. A neviditeľnými budú konečne aj odtlačky prstov, ktoré vôbec nevyvolávajú dobrý dojem. Nemusí každý vedieť, čo sme práve jedli alebo držali v ruke.  

wow-fix-it-tekute-tvrdene-sklo-premobily.sk

Odolnejšie ako bežné tvrdené sklo

Tekuté tvrdené sklo je supermanom medzi ochrannými krytmi a obalmi na mobily. Máloktorý z nich dokáže bojovať proti prachu, vode, mastnote a baktériám. Od tohto skla je tvrdší už len diamant. Tekuté tvrdené sklo sa udržiava tak jednoducho, ako sa aj aplikuje na povrch displeja. Testy dokázali, že znesie byť až 200 000-krát pretreté handričkou (najlepšie z mikrovlákna). Extrémne tvrdá transparentná vrstva skla napriek svojim vlastnostiam neznehodnocuje používanie zariadenia, a tak možno dotykové displeje naďalej plnohodnotne ovládať. Vaše príkazy zariadenie zaeviduje už na prvý raz a vy si môžete užívať nádherné farby obrazovky, ako ste na to boli zvyknutí doteraz. Tekuté tvrdené sklo si môžete zadovážiť aj v našej predajni. Nezabúdajte, že keďže je v tekutej forme, možno ho využiť aj na viacero zariadení, teda sa oň viete podeliť alebo si ho uchovať pre prípad potreby.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.