Doprava a platba

Všetky ceny uvedené pri tovaroch na stránke www.premobily.sk sú vrátane DPH. Tieto ceny sa môžu navýšiť o hodnotu dopravy a spôsob platby. Pre kalkuláciu ceny poštovného a spôsobu platby pozrite tabuľku nižšie.  

Po vytvorení objednávky, je o aktuálnom stave a odoslaní tovaru klient automaticky upovedomený prostredníctvom e-mailu. V prípade že ste nedostali ani jedno z týchto potvrdení, skontrolujte si prosím zložku SPAM (platí v prípade gmail, centrum, zoznam a pod.).

 krajina dodania  SR  CZ
 hodnota objednávky do 15 € 15 € a viac do 25 € 25 € a viac
 Kuriér (GLS)   2,20 €  zdarma   4,60 €  zdarma
 Dobierka  0,80 € zdarma -  -
 PayPal    zdarma      zdarma     
 GoPay    zdarma zdarma
 Prevod na účet vopred      zdarma       zdarma    

 

doprava-ikona-1DOPRAVA

 • Kuriérska spoločnosť GLS: Kuriér kontaktuje klienta telefonicky pred dodaním zásielky a je možné dohodnúť si s ním čas prevzatia zásielky.
  Dodanie je zvyčajne nasledujúci pracovný deň po odoslaní zásielky, maximálne do 3 pracovných dní odo dňa odoslania zásielky.
  Cena za odoslanie tovaru kuriérom je:
  a) 2,20 € pri objednávke do 15 € / zdarma pri objednávke v hodnote 15 € a viac - pre SR
  b) 4,60 € pri objednávke do 25 € / zdarma pri objednávke v hodnote 25 € a viac - pre CZ

 

platba-ikona-1PLATBA

 • Platba pri dodávke na dobierku: Pri tomto spôsobe platby sa uhrádza platba za tovar priamo na pošte (príp. pracovníkovi pošty pri dodaní priamo na adresu), alebo kuriérovi. Tento spôsob platby je možný iba v rámci SR.
  Cena tejto služby je: 
  a) pri objednávke do 15 €: 0,80 €
  b) pri objednávke v hodnote 15 € a viac: zdarma (0 €)

 • Platba cez PayPal: Pri tomto spôsobe platby sa uhrádza platba za tovar prostredníctvom elektronickej peňaženky, kedy po doslaní objednávky budete automaticky presmerovaní na portál systému PayPal, kde bude možnosť v automatickom formulári za tovar zaplatiť. Po obdržaní platby na účet bude objednávka spracovaná a zaslaná podľa údajov v objednávke.
  Cena tejto služby je: zdarma (0 €)

 • Bankovým prevodom vopred: Pri tomto spôsobe platby sa uhrádza platba za tovar vopred bankovým prevodom na účet predávajúceho. Bankové údaje budú zaslané v potvrdení objednávky a zároveň sa nachádzajú aj v záložke "Kontakt". Po obdržaní platby bude objednávka spracovaná a zaslaná.
  Cena tejto služby je: zdarma (0 €)

 • Platba kartou cez GoPay: pri tomto spôsobe platby sa platba za tovar uhrádza, ihneď po odoslaní objednávky, prostredníctvom platobnej brány GoPay, kde zadáte číslo karty, CIV kód a dátum expirácie. Po obdržaní platby bude objednávka spracovaná a zaslaná.
  Cena tejto služby je: zdarma (0 €)