PLATBA A DODANIE

ikona-2

Platba a dodanie

 

 

Všetky ceny uvedené pri tovaroch na stránke www.premobily.sk sú vrátane DPH. Tieto ceny sa môžu navýšiť o hodnotu dopravy a spôsob platby. Pre kalkuláciu ceny poštovného a spôsobu platby pozrite tabuľku nižšie.  

Po vytvorení objednávky, je o aktuálnom stave a odoslaní tovaru klient automaticky upovedomený prostredníctvom e-mailu. V prípade že ste nedostali ani jedno z týchto potvrdení, skontrolujte si prosím zložku SPAM (platí v prípade gmail, centrum, zoznam a pod.).

 krajina dodania  SR  CZ
 hodnota objednávky do 25 € 25 € a viac do 35 € 35 € a viac
 1.12.-22.12.2017                       do 15 €      15 € a viac       do 25 €          25 € a viac   
 Kuriér (GLS)   2,10 €  zdarma   4,60 €  zdarma
 Dobierka  0,50 € zdarma -  -
 PayPal    zdarma      zdarma     
 GoPay    zdarma zdarma
 Prevod na účet vopred      zdarma       zdarma    

 

DOPRAVA

 • Kuriérska spoločnosť GLS: Kuriér kontaktuje klienta telefonicky pred dodaním zásielky a je možné dohodnúť si s ním čas prevzatia zásielky.
  Dodanie je zvyčajne nasledujúci pracovný deň po odoslaní zásielky maximálne do 3 pracovných dní odo dňa odoslania zásielky.
  Táto forma dodania je možná len pre Slovenskú republiku.
  Cena za odoslanie tovaru kuriérom je:
  a) 2,10 € pri objednávke do 25 € / zdarma pri objednávke v hodnote 25 € a viac - pre SR
  b) 4,60 € pri objednávke do 35 € / zdarma pri objednávke v hodnote 35 € a viac - pre CZ
  Od 1.12.2017 do 22.12.2017 platia špeciálne podmienky na dopravu: pre SR 15€a viac zdarma, pre CZ 25€ a viac zdarma

 

PLATBA

 • Platba pri dodávke na dobierku: Pri tomto spôsobe platby sa uhrádza platba za tovar priamo na pošte (príp. pracovníkovi pošty pri dodaní priamo na adresu), alebo kuriérovi. Tento spôsob platby je možný iba v rámci SR.
  Cena tejto služby je:
  a) pri objednávke do 25 €: 0,50 €
  b) pri objednávke v hodnote 25 € a viac: zdarma (0 €)

 • Platba cez PayPal: Pri tomto spôsobe platby sa uhrádza platba za tovar prostredníctvom elektronickej peňaženky, kedy po doslaní objednávky budete automaticky presmerovaní na portál systému PayPal, kde bude možnosť v automatickom formulári za tovar zaplatiť. Po obdržaní platby na účet bude objednávka spracovaná a zaslaná podľa údajov v objednávke.
  Cena tejto služby je: zdarma (0 €)

 • Bankovým prevodom vopred: Pri tomto spôsobe platby sa uhrádza platba za tovar vopred bankovým prevodom na účet predávajúceho. Bankové údaje budú zaslané v potvrdení objednávky a zároveň sa nachádzajú aj v záložke "Kontakt". Po obdržaní platby bude objednávka spracovaná a zaslaná.
  Cena tejto služby je: zdarma (0 €)

 • Platba kartou cez GoPay: pri tomto spôsobe platby sa platba za tovar uhrádza, ihneď po odoslaní objednávky, prostredníctvom platobnej brány GoPay, kde zadáte číslo karty, CIV kód a dátum expirácie. Po obdržaní platby bude objednávka spracovaná a zaslaná.
  Cena tejto služby je: zdarma (0 €)

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.