O nás

logo-premobily

Nápad založiť e-shop s mobilným príslušenstvom, na začiatku len s krytmi a obalmi pre mobilné telefóny, vznikol ako nenáročná myšlienka priniesť niečo nové medzi tunajšie e-shopy.

Cieľom tohto e-shopu je priniesť niečo nové, špecifický tovar, ktorý sa v bežnom obchode alebo v iných tunajších e-shopoch nenachádza. Dôležité je pre nás byť prístupní pre každého, preto v mnohých prípadoch konkurujeme aj cenou.  

Za našu najväčšiu výhodu oproti iným e-shopom považujeme prístup k zákazníkom. Každého berieme jednotlivo ako unikátneho záujemcu s dopytom po niečom konkrétnom, preto je aj náš prístup ku každému iný.

Naplno fungujeme len od začiatku roku 2015 a to, že už teraz máme stovky spokojných zákazníkov, len dokazuje, že náš prístup a ponuka prinášajú na trh potrebnú hodnotu a prínos. Okrem dobrých cien oceňujú klienti aj náš prístup a komunikáciu. Vždy sme otvorení každej pripomienke, pretože sa aj naďalej chceme zlepšovať.  


flip-case-obal-na-samsung-premobily.sk_Ponúkame možnosť objednať si akýkoľvek tovar, ktorý nemáme skladom, prípadne aj na mobil, pre ktorý štandardne tovar neponúkame. Snažíme sa rozvíjať a priberať stále nový a nový sortiment, rozširujeme množstvo ponúkaných tovarov a stále pripravujeme inovácie a vylepšenia pre vašu spokojnosť. Ak ste nejaký tovar u nás nenašli, napíšte nám SEM. My sa vám ho pokúsime zohnať.

Veríme, že takýmto úsilím si vybudujeme klientelu verných zákazníkov, ktorí u nás zakaždým radi nakúpia, budú sa vracať a samozrejme povedia o nás priateľom a známym, pretože ponúkame nadštandardnú komunikáciu, otvorený a priateľský prístup a každého zákazníka si vážime bez ohľadu na výšku objednávky. 

 

Martin Ušák
Majiteľ