Blog s dobrými radami

6 tipov na darčeky, ktoré nezruinujú váš rozpočet

tipy-na-darcekyKaždoročne si lámeme hlavu nad tým, čo podarovať našim blízkym. Vo väčšine prípadov si bežne počas roka kúpia všetko, čo potrebujú, a tak sa na Vianoce často prikláňame k nákupu darčekov, ktoré sú takpovediac zbytočnosťami. Aby ste tohto roku na Vianoce čo najviac ušetrili a zároveň boli originálni, popozerajte sa po darčekoch zo sveta mobilných telefónov.   

  

 

Tekuté tvrdené sklo je najuniverzálnejšie

tekute-tvrdene-sklo-premobily.skKeď si kupujeme ochranné prostriedky na mobil, v prvom rade sa riadime značkou telefónu. Ochranné sklá, fólie, kryty či puzdrá sa vyrábajú na mieru pre každý typ mobilu, a tak máme prístup ku všetkým dôležitým tlačidlám a portom. Počuli ste však o ochrannom skle, ktoré je vhodné pre každý typ telefónu, bez ohľadu na rozmery jeho obrazovky?

 

 

V novembri na slovenský trh dorazí iPhone X

novy-iphone-x-premobily.skUž 3.11.2017 sa budeme môcť aj na Slovensku tešiť z nového iPhonu X s inteligentnou obrazovkou. 5,8-palcový displej reaguje na naše dotyky, slová i pohľady. Pôsobivý dizajn telefónu dostane každého, kto si dá záležať na veľkom displeji bez zbytočných tlačidiel a okrajov.

 

Ešte lepší iPhone?

iphone-8-premobily.skAni sa nám nechce veriť, čo v dnešnej dobe dokáže technika, no predovšetkým tomu, čo všetko dokážu vymyslieť výrobcovia mobilných telefónov, aby ich produkty zaujali. Na trhu je nový iPhone 8 a hovorí sa o ňom ako o veľkom inteligentovi.

Huawei + Honor: Výber smartfónov na zachytenie vašich zážitkov

huawei-honor-premobily.skKvalitný fotoaparát, pevné telo, ľahká no odolná konštrukcia, výkonný reproduktor. Tieto vlastnosti sú ako stvorené na zachytávanie letných zážitkov, chvíle strávené pri vode, v prírode či na grilovačke. Nechajte fotoaparát doma, neobťažujte sa ani s prenosným reproduktorom – všetko, čo potrebujete pre aktívnu dovolenku, nájdete v týchto troch kúskoch Huawei a Honor. Pribaľte si iba power banku, tú určite oceníte, keď sa vám nebude chcieť pustiť telefón z ruky.

 

 

Smartfóny Samsung: Silná konkurencia pre Apple

samsung-premobily.skPodľa prestížneho časopisu Forbes je Apple najhodnotnejšou značkou na svete s cenou 170 miliárd dolárov. Jej najvýraznejším konkurentom je juhokórejský Samsung. Ten sa v tomto rebríčku umiestnil na 10. pozícii s hodnotou značky 38,2 miliardy dolárov. Hoci tieto čísla hovoria o veľkom rozdiele medzi značkami, smartfóny Samsung dokážu Applu veľmi zdatne konkurovať. Pripravili sme si pre vás 3 zaujímavé modely, ktoré z juhokórejského výrobcu robia veľkého súpera aj pre Apple. Ktoré to sú? 

 

Ako si vybrať vhodné puzdro na mobil? Všímajte si tieto detaily

puzdra-na-mobil-premobily.skOchranné kryty a puzdrá na telefóny sú skvelými pomocníkmi, vďaka ktorým nemusíte každú chvíľu behať do servisu s prasknutým displejom alebo smartfónom rozbitým na sto kúskov po páde na zem. Vďaka ochranným puzdrám na mobily sa nemusíte obávať ani nevzhľadne vyzerajúcich škrabancov. Podceňovať ich význam je jednoducho osudová chyba a milovníkom smartfónov by rozhodne nemali chýbať.

 

  

 

 

Xiaomi prinieslo cenovú revolúciu na trhu smartfónov. Čím je značka výnimočná?

kryt-xiaomi-redmi3-premobily.skXiaomi je čínska spoločnosť vlastnená podnikateľom Lei Junom, ktorý je podľa časopisu Forbes v prvej tridsiatke najbohatších ľudí v Číne. V roku 2011 značka predstavila svoj prvý smartfón a rozpútala na trhu revolúciupomer ceny ku kvalite bol jedinečný – za málo peňazí ste dostali skvelú technológiu. Aj vďaka tomuto prístupu Xiaomi predalo už o tri roky od predstavenia svojho prvého chytrého telefónu neuveriteľných 61 miliónov kusov týchto zariadení za 12 mesiacov. Výnimočnosť tejto značky najlepšie ukážu jej výrobky. Vybrali sme pre vás 3 zaujímavé kúsky, na ktorých vám povieme, v čom je Xiaomi jedinečné.

 

 

 

Mobilné telefóny iPhone sú fenoménom svojej doby. Čím si vás získajú?

iphone-apple-premobily.skSpoločnosť Apple založila v roku 1976 trojica dnes už legendárnych mien – Wozniak, Jobs a Wayne. V súčasnosti je značka s odhryznutým jablkom najcennejšou na svete – jej hodnota sa odhaduje na neuveriteľných 154 miliárd amerických dolárov. Apple najprv vyrábalo osobné počítače, neskôr sa pridali MP3 prehrávače a potom spôsobila obrovskú revolúciu v oblasti mobilných telefónov. Prvý iPhone s perfektne vyladeným systémom a výkonom predstavil Steve Jobs už v roku 2007. Za 11 rokov ubehli smartfóny tejto značky dlhú cestu a aj dnes prinášajú používateľom radosť z technológií. Aké boli ostatné tri modely smartfónov Apple?

 

Ako nalepiť ochrannú fóliu na mobil

ako-nalepit-foliu-na-mobil-premobily.skPamätáte sa, ako nám kedysi naše staré tehličkové telefóny padali na zem, a napriek tomu sa im nič nestalo? Dnes, keď sa nám nový dotykový telefón vyšmykne z rúk alebo si ho vezme naše dieťa a zahrá sa s ním po svojom, by sme tie staré dobré časy radi vrátili späť. Našťastie existujú ochranné fólie na mobily.

  

 

Stránka 1 z 5 - 46 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.