Blog s dobrými radami

Xiaomi prinieslo cenovú revolúciu na trhu smartfónov. Čím je značka výnimočná?

kryt-xiaomi-redmi3-premobily.skXiaomi je čínska spoločnosť vlastnená podnikateľom Lei Junom, ktorý je podľa časopisu Forbes v prvej tridsiatke najbohatších ľudí v Číne. V roku 2011 značka predstavila svoj prvý smartfón a rozpútala na trhu revolúciupomer ceny ku kvalite bol jedinečný – za málo peňazí ste dostali skvelú technológiu. Aj vďaka tomuto prístupu Xiaomi predalo už o tri roky od predstavenia svojho prvého chytrého telefónu neuveriteľných 61 miliónov kusov týchto zariadení za 12 mesiacov. Výnimočnosť tejto značky najlepšie ukážu jej výrobky. Vybrali sme pre vás 3 zaujímavé kúsky, na ktorých vám povieme, v čom je Xiaomi jedinečné.

 

 

 

Mobilné telefóny iPhone sú fenoménom svojej doby. Čím si vás získajú?

iphone-apple-premobily.skSpoločnosť Apple založila v roku 1976 trojica dnes už legendárnych mien – Wozniak, Jobs a Wayne. V súčasnosti je značka s odhryznutým jablkom najcennejšou na svete – jej hodnota sa odhaduje na neuveriteľných 154 miliárd amerických dolárov. Apple najprv vyrábalo osobné počítače, neskôr sa pridali MP3 prehrávače a potom spôsobila obrovskú revolúciu v oblasti mobilných telefónov. Prvý iPhone s perfektne vyladeným systémom a výkonom predstavil Steve Jobs už v roku 2007. Za 11 rokov ubehli smartfóny tejto značky dlhú cestu a aj dnes prinášajú používateľom radosť z technológií. Aké boli ostatné tri modely smartfónov Apple?

 

Ako nalepiť ochrannú fóliu na mobil

ako-nalepit-foliu-na-mobil-premobily.skPamätáte sa, ako nám kedysi naše staré tehličkové telefóny padali na zem, a napriek tomu sa im nič nestalo? Dnes, keď sa nám nový dotykový telefón vyšmykne z rúk alebo si ho vezme naše dieťa a zahrá sa s ním po svojom, by sme tie staré dobré časy radi vrátili späť. Našťastie existujú ochranné fólie na mobily.

  

 

Top mesiaca marec

 flipcase-acer-liquid-jade-z-premobily.skJe veľmi dôležité nemyslieť len na dizajn a funkcie telefónu, ale tiež aj na jeho ochranu. Aby vám vydržal slúžiť čo najdlhšie, chráňte si ho kvalitnými obalmi alebo inými prostriedkami, ktoré jeho zjav nepošliapu, ale skôr ho niekedy ešte aj podčiarknu. Prezradíme vám, ktorými produktmi sa nechali zlákať naši zákazníci v marci.

 

 

 

 

Chráňte svoj Xiaomi kvalitným krytom

obal-xiaomi-redmi-note4-premobily.skNa trhu s mobilnými telefónmi sa nám orientuje ťažko, pokiaľ sa o to vyslovene nezaujímame. Mnohým z nás stačí vlastniť hocijakú značku, len aby telefón fungoval na účely, za akými sme si ho kupovali. Či už je to prevažne telefonovanie, esemeskovanie, využívanie internetu, prajeme si, aby nám mobil slúžil čo najdlhšie. Postarajú sa o to okrem iného aj kvalitné puzdrá a kryty.   

 

 

 

 

 

 

TOP mesiaca február

tvrdene-sklo-iphone7-plus-premobily.skBola by škoda zničiť si nový telefón nevzhľadnými škrabancami alebo odreninami, a práve preto si ho chránime kvalitným krytom, puzdrom alebo ochrannou fóliou či sklom. Pozrite sa s nami na rebríček troch najpredávanejších produktov v našom e-shope vo februári 2017.

 

 

 

 

 

 

Ochráňte svoj telefón flip case puzdrom

flipcase-samsung-a5-2016-premobily.skPodceňovať význam ochranných krytov a puzdier na telefóny je osudová chyba. Darmo so svojím telefónom zaobchádzate v rukavičkách, aj vám sa môže telefón poškriabať alebo rovno padnúť na zem. Keď však budete používať ochranné puzdrá na mobily, nemusíte sa obávať z prasknutia displeja alebo nevzhľadne vyzerajúcich škrabancov.  

 

 

 

 

Máte kryt pre svoj HTC?


hlinikovy-obal-htc-one-m9-premobily.skKam sa len pozrieme, všade samé HTC... Mobily tejto značky sú veľmi obľúbené, a preto aj na trhu s mobilnými krytmi objavíte množstvo štýlových a originálnych kúskov, s ktorými svoj telefón dokonale ochránite a ešte aj bude dobre vyzerať. Aj praktické veci môžu byť krásne!

 

 

  

 

 

Chcete lepší výkon smartfónu? Zamerajte sa na toto

puzdra-na-mobily-premobily.skSmartfóny nám robia život jednoduchším a príjemnejším. Čakáte na autobus? Na displeji si prečítate správy aj bez návštevy novinového stánku. Je vaša polovička na zahraničnej služobnej ceste? Vďaka Messengeru či WhatsAppu si aj tak dáte dobrú noc. Nemôžete zabudnúť na to dôležité stretnutie? Smartfón vám ho pripomenie. Je to naozaj neoceniteľný pomocník, no ak je príliš pomalý, hnevá nás. Čo robiť, aby ste ho nemali chuť hodiť o zem? Tieto tipy vám pomôžu zrýchliť reakcie a zvýšiť výkonnosť vášho zariadenia.

 

  

Jedinečné kryty na váš iPhone

kryt-iphone-5-premobily.skiPhone bol od prvopočiatku jeho vzniku profilovaný ako imidžový, módny, štýlový a dokonale prepracovaný telefónny prístroj. Svojím vyhotovením vyčnieva nad všetkými telefónmi. To sa prejavuje nielen mimoriadnou kvalitou, ale i cenou. Keď doň už investujete, je rozumné chrániť ho pred rozbitím, poškrabaním alebo iným poškodením.

 

  

 

 

Stránka 1 z 4 - 39 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.