Cesta na dovolenku a bezpečnosť mobilného telefónu. Viete ako na to?

flip-case-obal-na-samsung-premobily.sk_S blížiacim sa letom je tu otázka, kam a ako na dovolenku? Väčšina Slovákov stále uprednostňuje európske letoviská a cestovanie v pohodlí svojho auta pred autobusmi alebo lietadlami. Pritom však môžu zabúdať na bezpečie a praktickosť pri odložení mobilu pri šoférovaní. Správny držiak na mobilný telefón predchádza neočakávaným nepríjemnostiam a uľahčuje manipulovanie s telefónom.

 

 

V dobe smartphonov je držiak nevyhnutnosťou

Telefóny už dávno neslúžia len na uskutočňovanie volaní. Sú to naše prenosné počítače, ktoré zahŕňajú všetko od kalendárov, fotoaparátov, kamier, budíkov, diárov, až po hudobný prehrávač a cestnú navigáciu. Hlavne z posledného dôvodu je kvalitný držiak na telefón nenahraditeľný pomocník. Chráni telefón pred pádom a poškodením a jeho správne umiestnenie na viditeľné miesto je pri navigácii kľúčové. V našej ponuke máme univerzálne držiaky, ktoré sú vhodné pre všetky typy mobilov a sú nastaviteľné na pevné uchopenie telefónu akéhokoľvek tvaru. Môžete si ich otáčať na výšku i šírku veľmi ľahko a jednoducho a pomocou prísavky sa dajú bez problémov pripevniť na čelné sklo.

Držiaky na mobily sú skvelé aj v tom, že vďaka nim môžete počas šoférovania uskutočniť telefónny hovor. Telefonovanie je za volantom zakázané, preto bolo kedysi potrebné vždy pri volaní odstaviť auto, čo zdržiavalo cestujúcich od dostania sa k cieľu. Existovali aj mnohí šoféri, ktorí toto pravidlo porušovali a ohrozovali premávku. Teraz len jedným pohybom hovor zdvihnete na upevnenom telefóne a vaše ruky ďalej pevne držia volant, hoci vybavujete potrebný telefonát.

Držiaky sú dnes bežnou súčasťou príslušenstva, ktoré sa dokupuje do áut a ak ešte žiaden nemáte, rozhodne si ho zadovážte. Obzvlášť, ak sa chystáte na letnú dovolenku svojim autom. Držiaky znamenajú bezpečnosť telefónu i vašej posádky, praktickosť požívania a radosť z jazdy.

drziak-na-mobil