Obaly na Apple iPad 2/3/4

3 položiek celkom
Obal pre tablet je vyrobený z kvalitných materiálov v kombinácii syntetickej kože, silikónu a textilu, ktoré ochránia vaše zariadenie pred škrabancami a nečistotami a v prípade nechceného pádu dokáže pohltiť silu nárazu. Je určený pre konkrétny model tabletu uvedený v názve. Obsahuje všetky výrezy pre porty, fotoaparát a tlačidlá.   Vlastnosti:  * magnetické dovieranie  * so všetkými výrezmi na tlačidlá, fotoaparát a rôzne porty  * materiál: syntetická koža a silikón  * tablet sa jednoducho vloží do silikónovej vaničky  * ľahko sa čistiaci povrch na ktorom nezostávajú odtlačky  * vytvorenie dvoch rôznych druhov stojanu pre prezeranie a prácu s tabletom
14,90 €

* typ tabletu na obrázku je len ilustračný

Kód: 25966
Obal pre tablet Apple iPad 2/3/4 - modrý
14,90 €

* typ tabletu na obrázku je len ilustračný

Kód: 25964
Obal pre tablet Apple iPad 2/3/4 - čierny
14,90 €

* typ tabletu na obrázku je len ilustračný

Kód: 25963

Ponúknite svojmu iPadu vysoko odolný, krásny a najmä účelový obal, ktorý splní svoju ochrannú funkciu. Obaly na iPad 2,3 a 4 sú vyrobené zo syntetickej kože vo veľmi kvalitnom spracovaní, čím zabezpečujú skutočnú ochranu obrazovky pred pádmi a nechcenými poškodeniami. Syntetická koža na svojom povrchu nezanecháva odtlačky, je ľahko udržiavateľná a nevyžaduje špeciálnu starostlivosť.

Obal nielenže chráni váš iPad, ale pridá mu aj flexibilné polohovanie a prakticky môže vytvoriť až dva rôzne druhy stojanu. Jeden stojan v pozícii na výšku, vhodný pre videohovory. Druhá poloha so širokou základňou, ktorá stabilne stojí aj na mäkkom povrchu, ideálna na prezeranie videí alebo písanie. Obal stačí iba zložiť a iPad sa nakloní do pozície pohodlnej na písanie.