Xiaomi Mi Band 5

Kód: 29184
Akcia
Neohodnotené
Značka: Xiaomi
35,90 € –17 %
Xiaomi Mi Band 5
35,90 € –17 % 29,90 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

* určené pre EU trh

Detailné informácie

Podrobný popis

Xiaomi Mi Band 5 je ďalšia generácia obľúbeného fitness náramku od spoločnosti Xiaomi, ktorá je vo všetkých smeroch lepšia ako predchádzajúca verzia. Má väčší farebný 1,1 palcový AMOLED displej s rozlíšením 294 x 126 pixelov so širokými pozorovacími uhlami a nízkou spotrebou energie. Vďaka maximálnemu jasu 450 cd/m2 sa pýši výbornou čitateľnosťou na slnku. Počas náročnejších dní nestratíte prehľad o dianí, keďže vám zobrazí notifikácie z vášho smartfónu, upozorní na dôležité udalosti aj úlohy a zobrazí predpoveď počasia. Ponúka vylepšené a detailnejšie monitorovanie spánku. Dokáže vyhodnotiť REM fázu spánku na základe čoho upozorní na prípadné zdravotné problémy so spánkom. Novinkou je barometer, ktorý prispieva k presnejšiemu meraniu tepu. Počíta prejdené kroky, vzdialenosť, spálené kalórie a srdcovú frekvenciu si môžete nechať merať počas celého dňa podľa potreby od 1 do 30 minút. Náramok je vodotesný, čo vám umožňuje si s ním zaplávať alebo sa potápať do hĺbky 50 metrov. Vylepšené bolo aj nabíjanie, ktoré teraz prebieha magneticky čo znamená, že už nemusíte pri nabíjaní náramok vyberať z remienku. Batéria má  kapacitu až 125 mAh, na jedno nabitie môže náramok fungovať až 14 dní pri bežnom používaní. 

Vlastnosti:

* Dotykový farebný displej

* Krokomer, monitoring kvality spánku, senzor tepovej frekvencie, barometer

* Dokáže monitorovať až 11 rôznych športových aktivít (beh, cyklistiku, chôdzu, cvičenie, beh na trenažéri, plávanie, veslovací a eliptický trenažér, jogu, jazdu na rotopede, skákanie cez švihadlo)

* Náramok je vodotesný, môžete si si ním zaplávať alebo sa potápať ( do hĺbky až 50 m)

* Batéria s kapacitou 125 mAh, vďaka čomu vydrží v pohotovostnom režime až 14 dní

* Bluetooth 5.0

* Hmotnosť: 23 g

* neobsahuje GPS senzor (prejdenú vzdialenosť náramok iba odhaduje), pre presnejšie meranie je nutné mať pripojený smartfón s GPS senzorom

* obsah balenia: náramok Xiaomi Mi Band 5 s čiernym remienkom, magnetická nabíjačka, návod

* globálna verzia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: