Xiaomi Haylou LS02 Smartwatch - čierne

Kód: 31718
Akcia
Neohodnotené
Značka: Xiaomi
32,90 € –24 %
Xiaomi Haylou LS02 Smartwatch - čierne
32,90 € –24 % 24,90 € 20,75 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.04.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentné hodinky Haylou LS02 sú ľahké, praktické a pohodlné na nosenie. Majú všetky najdôležitejšie funkcie inteligentných hodiniek, ako je monitorovanie spánku, meranie krokov, prezeranie správ, sledovanie hovorov a notifikácií. Veľká obrazovka s uhlopriečkou 1,4" uľahčuje čítanie všetkých informácií a odolná batéria umožňuje používať hodinky až do 20 dní bez nabíjania. Zariadenie má až 12 tréningových režimov, ktoré vám umožnia nastaviť a nasledovať svoj cieľ.

Pulz pod drobnohľadom

Hodinky majú zabudovaný vysoko efektívny snímač srdcového tepu, ktorý je umiestnený na zadnej strane hodiniek a automaticky zhromažďuje merania zo zápästia. Vďaka inteligentnému algoritmu dokáže monitorovať váš srdcový rytmus ešte lepšie a presnejšie, čo vám umožní sledovať váš pulz.

Kvalitný spánok

Haylou LS02 automaticky monitorujú čas spánku v noci. Zaznamenávajú kedy ste mali hlboký alebo plytký spánok a kedy ste boli v stave bdelosti. Zariadenie na základe zhromaždených údajov vyhodnocuje kvalitu spánku a pomôže vám ho zlepšiť a zefektívniť.

Inteligentné funkcie

Smartwatch fungujú ako inteligentná sekretárka, ktorú máme neustále na zápästí. Môže nás informovať o prichádzajúcich hovoroch, zobrazovať prichádzajúce správy a vďaka užitočným upozorneniam fitnes funkcií nás informuje, kedy si máme dať prestávku v sedení a ponaťahovať sa, čo efektívne zlepšuje našu pohodu a zdravie.

Displej

Zariadenie má 1,4-palcovú zaoblenú dotykovú obrazovku s jemným rozlíšením s 320 ppi, ktorá umožňuje sledovať najdôležitejšie informácie, ako sú pulz, kroky, spálené kalórie, prejdená vzdialenosť, čas, počasie a dátum. Je pokrytá tvrdeným sklom 2.5D, ktoré obklopuje celú jeho plochu. Chráni ho pred poškriabaním a vďaka vysokej priehľadnosti nezhoršuje kvalitu zobrazeného obrazu. V porovnaní s predchádzajúcou verziou má obrazovka ešte lepšiu sýtosť farieb.

Ľahký a pohodlný

Hodinky vážia iba 38 g a majú mäkký 20 mm široký silikónový remienok, takže vám pohodlne sadnú na zápästí a ich nosenie je takmer nepostrehnuteľné.

Dlhá prevádzková doba

Batéria s kapacitou 260 mAh umožňuje používať inteligentné hodinky až 20 dní v základnom režime. Ak ho používate iba zriedka, môže vydržať pracovať na jedno nabitie až 30 dní.

Bluetooth 5.0

 V porovnaní s 1. generáciou majú tieto inteligentné hodinky Bluetooth 5.0, ktorý poskytuje lepšiu kvalitu pripojenia a nižšiu spotrebu energie. Bluetooth vám umožňuje spárovať zariadenie s telefónom, takže môžete na hodinkách čítať správy a monitorovať hovory.

Vodeodolnosť

Zariadenie disponuje certifikáciou IP68. Prvá číslica za IP označuje úroveň ochrany pred kontaktom s cudzími telesami. Stupnica je v tomto prípade od 0 do 6, kde nula znamená žiadnu ochranu a 6 znamená úplnú ochranu a to aj proti jemnému prachu. Druhá číslica za IP označuje stupeň ochrany proti vode. Rovnako ako v prípade cudzích telies, stupnica začína na 0, ale v tomto prípade končí na 8. Číslo 7 znamená, že zariadenie je možné na krátku dobu ponoriť do vody, aby ho bolo možné používať v bazéne alebo v kúpeli. Hodinky by sme však nemali používať počas potápania alebo keď teplota vody presahuje 45 ℃.

 

Vlastnosti:

* inteligentné hodiny Haylou / značka Haylou patrí pod krídla úspešnej spoločnosti Xiaomi

* dotykový displej s 2.5D ochranným sklíčkom

* 12 športových módov / monitoring spánku / krokomer / monitorovanie srdcového tepu

* prachu a vodeodolnosť IP68

* batéria s kapacitou 260 mAh / výdrž až do 20 dní

* Bluetooth 5.0

* balenie obsahuje: inteligentné hodinky s remienkom, nabíjací kábel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: