Smartwatch Lenovo Blaze HW10H - oranžový

Kód: 31256
Novinka Doprava zdarma
Neohodnotené
Značka: Lenovo
59,90 € 49,92 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentné hodinky Lenovo Blaze sa vyznačujú klasickým minimalistickým dizajnom. Jeho 1,22-palcový IPS farebný dotykový displej zaistí vysoký komfort používania a vďaka technológii FULL TOUCH máte k dispozícii celú obrazovku, ktorá reaguje na dotyk po celej svojej ploche. Navyše vďaka mäkkému remienku vyrobenému z pružného silikónu príjemného na nosenie zabudnete, že hodinky máte na zápästí. 

Srdcový tep pod kontrolou

Ideálny pulz je medzi 60 až 100 údermi za minútu a s hodinkami Blaze ho budete mať vždy pod kontrolou. Inteligentné hodinky vám budú pravidelne merať pulz a srdcový tep. Všetky podrobné informácie a súhrn meraní za celý deň nájdete v aplikácii Lenovo Life.

Ideálne na šport

Stanovte si športové ciele a sledujte ich pomocou hodiniek. Vyberte si správnu disciplínu (beh, futbal, basketbal, chôdza, bicykel, švihadlo, bedminton) a sledujte svoj pokrok. Hodinky budú merať počet prejdených krokov, prejdenú vzdialenosť a počet kalórií, ktoré ste spálili počas svojej aktivity. Riaďte sa svojimi úspechmi a pamätajte, že šport je zdravie!

Monitorovanie spánku

Kvalitný spánok nie je len čas, ktorý trávime odpočinkom, ale aj jeho kvalita. Komplexné pochopenie seba samého a poznávanie fyziológie spánku pozitívne ovplyvní našu pohodu a imunitu. S inteligentnými hodinkami Blaze budete mať svoj spánok pod kontrolou, zmerajú vám počet hodín, ktoré ste prespali a uloží si informácie o ich jednotlivých fázach, ktoré kedykoľvek môžete skontrolovať.

Notifikácie na jednom mieste

S hodinkami Lenovo Blazte vám už neuniknú žiadne informácie. Vďaka funkcii synchronizácie vás hodinky budú rýchlo informovať o prichádzajúcich hovoroch alebo správach. Dostanete tiež upozornenia z vašich obľúbených aplikácií, ako sú: Facebook, Instagram alebo Twitter. S Blazeom máte celý svet na dosah ruky.

Vodeodolnosť až do 5ATM

Vonku prší alebo ste si omylom ostriekali hodinky vodou pri umývaní rúk? Žiadny problém. Inteligentné hodinky sú vďaka svojej tesnosti až do 50 metrov odolné voči striekajúcej vode a namočeniu vo vode, napr. pri kúpaní. Môžete ho teda bezpečne použiť v daždi, pri umývaní rúk alebo pri obľúbenom športe.

Dodržujte pitný režim!

Snažíte sa žiť zdravo, ale nie vždy pijete dostatok tekutín? Netrápte sa tým! Aplikácia v hodinkách vás upozorní a pripomenie vám aby ste sa napili.

Majte svoj playlist pod palcom

Hodinky Blaze možno použiť aj na ovládanie hudby z vášho mobilného telefónu. Prepnutie, pozastavenie, prehrávanie skladieb už nebude problém. Nevyberajte svoj smartphone z vrecka, ovládajte hudbu zo svojich inteligentných hodiniek!

Informácie o počasí

Plánujete víkendový pobyt, ale neviete čo vás čaká? Odteraz budete mať všetky informácie o počasí vždy so sebou.

LENOVO LIFE APP

Stiahnite si Lenovo Life z obchodu s mobilnými aplikáciami a synchronizujte svoje inteligentné hodinky s aplikáciou. Vďaka tomu budete mať prístup k podrobným záznamom o trasách, športových úspechoch, kondičných plánoch a údajoch o spánku. Na samostatnej karte budú rôzne novinky a správy pre ľudí zaujímajúcich sa o najnovšie udalosti a kuriozity z celého sveta.

Vlastnosti:

* inteligentné hodinky Lenovo

* plne dotykový 1,22" IPS displej s rozlíšením 240 x 240 bodov

* batéria: 200 mAh

* nabíjanie pomocou USB kábla

* vodeodolnosť až do 5ATM

* rozmery 42 x 42 x 10,3 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: