Baseus Encok W04 Pro bezdrôtové slúchadlá - ružové

Kód: 31799
Novinka ZĽAVA
Neohodnotené
43,90 € –14 %
eng pl Baseus Encok True Wireless Earphones W04 Pro Pink 17375 3
43,90 € –14 % 37,35 €
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

Vychutnajte si hudbu v najvyššej kvalite vďaka bezdrôtovým slúchadlám Baseus Encok W04 Pro. Batéria v slúchadlách vám poskytne až päť hodín počúvania a puzdro, ktoré slúži ako power banka ich dokáže nabiť až 4x na plnú kapacitu bez zapojenia do siete. 

Inteligentné riešenia

Na rozdiel od iných modelov sa každé slúchadlo pripája priamo k smartfónu, čo robí pripojenie stabilnejším a redukuje oneskorenia. Už sa nemusíte obávať odpojenia zariadenia od telefónu.

Perfektný zvuk

Vďaka 13 mm cievke v reproduktoroch a vysokokvalitnému flexibilnému PU kužeľu poskytujú slúchadlá verne reprodukovaný zvuk vo všetkých tónoch. Meškanie pri prípadnom hraní hier je navyše takmer nulové.

Ergonomický tvar

Slúchadlá sú ergonomicky tvarované, takže dokonale zapadnú do vášho ucha a môžete tak využiť 100% ich schopností. Nerobte si starosti s tým, že by vám vypadávali, tancujte, behajte, skáčte. Buďte sami sebou bez obáv o slúchadlá, budú stále na svojom mieste.

Najnovšia technológia

Technológia Bluetooth 5.0 minimalizuje možnosť straty a odpojenia signálu spôsobeného rozhraním v pásme 2,4 GHz. Prenosová rýchlosť je až 24 MB/s, vďaka čomu sú slúchadlá dvakrát rýchlejšie v porovnaní s modelmi staršej generácie a dosah majú až do 10 metrov.

Skvelá výdrž

Slúchadlá sú dodávané v puzdre, ktoré slúži aj ako powerbanka. Môže sa nabíjať káblom aj bezdrôtovo a s kapacitou 400 mAh dokáže slúchadlá nabiť 4-krát na plnú kapacitu.

Do každého počasia

Slúchadlá majú odolnosť IP54, vďaka čomu sú odolné voči prachu a postriekaniu vodou. Nemusíte sa báť, že si ich pri behu v daždivom počasí poškodíte.

 

Vlastnosti:

* bezdrôtové slúchadlá Baseus

* dodávané v štýlovom puzdre, ktoré slúži aj ako powerbank / slúchadlá sa po vložení začnú nabíjať

* puzdro je možné nabíjať nabíjacím káblom alebo bezdrôtovo

* Bluetooth 5.0

* frekvencia 20 Hz - 20 KHz

* batéria v slúchadlách s kapacitou 37 mAh / batéria v puzdre s kapacitou 400 mAh

* prehrávanie hudby až 5 hodín (pri hlasitosti na úrovni 70%)

* pohotovostný režim až 350 hodín

* váha slúchadlá 3,5 g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: