Baseus Simple 2v1 bezdrôtová nabíjačka - biela

Kód: 31135
Novinka
Neohodnotené
Značka: Baseus
23,90 € 19,92 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
10.05.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Baseus Simple 2v1 je kvalitná bezdrôtová nabíjačka s možnosťou nabíjať dve zariadenia súčasne. Podporuje aj rýchle bezdrôtové nabíjanie do 15W. Jednoducho na ňu položte smartfón a na druhú plochu slúchadlá, hodinky alebo zariadenie podporujúce bezdrôtové nabíjanie a nabíjačka sa automaticky prepne do stavu nabíjania.

Automatické nabíjanie

Nabíjačka spustí proces nabíjania automaticky hneď ako na ňu položíte smartfón. Nemusíte ju konkrétne zapínať ani prechádzať žiadnymi procesmi spustenia. Telefón stačí položiť a už sa nabíja.

Bezpečné a rýchle nabíjanie

Nabíjačka bola navrhnutá tak aby poskytla ochranu proti prepätiu alebo prehriatiu. Obsahuje čip, ktorý všetky tieto zmeny pri nabíjaní sleduje a zasiahne skôr akoby malo prísť k nejakému skratu. Nabíjajte tak naraz dve zariadenia bez obáv o bezpečnosť.

Automatické a bezpečné nabíjanie

Smartfón môžete nechať na nabíjačke a nemusíte sa obávať prebitia. Nabíjačka Baseus automaticky dokončí proces nabíjania, keď je vaše mobilné zariadenie úplne nabité. Má tiež množstvo ochranných prvkov proti prehriatiu, prepätiu, skratu a tiež snímač na detekciu iných materiálov. 

Kompaktné rozmery

Indukčná nabíjačka Baseus je mimoriadne kompaktná, môžete ju mať neustále pri sebe. Má hrúbku iba 8 mm, takže sa zmestí aj do malej tašky alebo batohu.

 

Vlastnosti:

* bezdrôtová nabíjačka s možnosťou nabíjať až dve zariadenia súčasne

* široká kompatibilita so zariadeniami, ktoré podporujú indukčné nabíjanie Qi (telefóny, hodinky, slúchadlá atď.)

* podporuje rýchle nabíjanie až do 15W

* výkonná, bezpečná a kompaktná

* rozmery: 160,0 x 80,0 x 7,3 mm

* váha: 130,3g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: